Strokeplay 2021

Op 17, 18 en 20 augustus is het Strokeplay kampioenschap afgewerkt. Na een natte dinsdag avond en een droge woensdag avond stonden er drie heren boven aan de lijst. Thijs Toonen (115), * (117) en Ton de Graaff (118) gingen op vrijdag avond dan ook samen als de laatste flight de baan in. Eenmaal aangekomen bij de laatste hole was de strijd nog niet beslist.

* slaat af op de laatste hole.
Thijs Toonen slaat af op de laatste hole.
Ton de Graaff slaat af op de laatste hole.

Na de afslagen ligt Ton de Graaff in de rechter greenside bunker…

Ton de Graaff speelt de bal dus uit de bunker over de green. Hieronder ziet u het vervolg van de actie op de laatste green van het kampioenschap.

Ton de Graaff is dus de 2021 Strokeplay kampioen! Thijs Toonen komt 1 slag te kort op Ton de Graaff. * moet genoegen nemen met de derde plaats met een achterstand van 7 slagen op de kampioen.

Later die avond worden de prijzen uitgereikt aan de 3 heren. Daarnaast ging de prijs van de beste dame naar Rose van Lin met 211 slagen.

De aanmoediging prijs werd in ontvangst genomen door Emmy Nas. Emmy Nas had het er druk mee met 302 slagen over de drie dagen.

Een nieuwegeitje was de prijs voor de modale golfer. Tijdens het toernooi hebben 23 spelers alle 3 avonden gespeeld. Samen hebben deze spelers maar liefst 4935 slagen gespeeld. Als men dit deelt door het aantal spelers wordt de som: 4935/23 = 214.57.

Met andere woorden, de gemiddelde score was dus 214.57. De spelers die hier het dichts bij zat was Gijs van den Berg met 215 slagen. Daardoor is Gijs van den Berg uitgeroepen tot de “Modale speler” van 2021.

Hieronder de volledige uitslag van het Strokeplay 2021 kampioenschap.

NaamR1R2R3T
Ton de Graaff566257175
Thijs Toonen585761176
*605765182
Hans De Bie636259184
Wim van den Berg656262189
Theo van der Rijt676164192
*636565193
Sven Froeling636864195
Gert van Willigen707264206
*697464207
Jan Brands647372209
Rose van Lin677272211
Hanneke Peters687768213
Theo van Gemert676780214
Gijs van den Berg677573215
Jac van Lin827368223
Theo Gasseling817370224
Paul Kokke837272227
Wim Wille768381240
Robert Nas837483240
Henry Leenders739481248
Marianne Segers929682270
Emmy Nas9611096302
Ruud Duppen79064143
Fer Hoekstra78078156