4 Banentoernooi 2017

Evenals vorig jaar is er weer een 4 banentoernooi gespeeld. Aanvankelijk zou er gespeeld worden in Maurik, Oirschot, Bussloo en Thuis.

groot onderhoud (5)

Gaandeweg werd besloten om de wedstrijd Bussloo (waar weinig belangstelling voor was) te verplaatsen naar de P&P baan in Afferden.

Er werd gespeeld met een halve handicapverrekening van de handicap die men op het moment van spelen had. De uitslagen per baan waren:

SpelerMaurikOirschotAfferdenMolenhoek
Frans Peters6905657
Gijs van den Berg64626260
Hanneke Peters6405860
Thijs Toonen6705369
Wim van den Berg55745855
Pier Winterwerp62785159
Rose van Lin6765550
Ruud Duppen6366062
Astrid de Graaff7888079
Jac van Lin6967570
Paul van den Berg60625861
Ton de Graaff5869052
Rene Derksen61625650
Jan van Rens6005466
Theo Schraven58000
Hans Wolf700590
Rene Carton700590
Jan Theunissen61000
Harm Kruijdenberg005865

Uit deze uitslagen blijkt dat de baanwinnaars respectievelijk waren

BaanWinnaarNetto slagen
MaurikWim van den Berg55
OirschotPaul van den Berg62
AfferdenPier Winterwerp51
MolenhoekRene Derksen50
4 banen b

Winnaar van het toernooi werd degene die in de 3 beste wedstrijden de minste slagen had gemaakt’. De top 3 werd uiteindelijk:

PlaatsSpelerSlagen
1Rene Derksen167
2Wim van den Berg168
3Pier Winterwerp172

Volgend seizoen gaan we wellicht spelen op de banen van Oirschot, Wijchen, Afferden en Molenhoek.